Sprzedajemy wysokiej jakości urządzenia, z których pomocą zapewnisz sobie ciepłą wodę w mieszkaniu. W naszym asortymencie znajdują się podgrzewacze pojemnościowe podwójnie zabezpieczone przed korozją. Funkcję ochronną pełni tu ceramiczna obudowa oraz anoda magnezowa, która znajduje się we wnętrzu urządzenia. Oprócz tego oferujemy wymienniki z powiększoną powierzchnią grzewczą; źródłem ciepła może być dla nich kocioł c.o. i terma elektryczna.

Nasze wymienniki są wyposażone w podwójną wężownicę typu “U”, która zwiększa wydajność urządzenia. Dzięki niej będziesz miał też szybszy dostęp do ciepłej wody, co ma szczególne znaczenie w okresie jesienno – zimowym. Współpracują one z urządzeniami pojemnościowymi, które znajdują się w naszej ofercie; podgrzewacze to urządzenia elektryczne, którymi należy sterować manualnie. Co więcej, są ocieplone pianką polistyrenową, która zapobiega utracie ciepła ze znajdującej się we wnętrzu wody.

Zalety podgrzewaczy elektrycznych oraz wymienników

Jedną z największych korzyści płynących z posiadania urządzeń pojemnościowych jest możliwość używania ciepłej wody w kilku miejscach naraz. Urządzenia tego rodzaju skutecznie magazynują ją nie tylko dzięki ochronnej piance polistyrenowej, ale również wbudowanemu termostatowi, który zapobiega stygnięciu wody. Nasze podgrzewacze elektryczne składają się z cylindrycznego pojemnika mogącego przechować nawet 80 litrów płynu. Oprócz tego są bardzo łatwe w montażu. Wystarczy tylko podłączyć je do instalacji wodnej w mieszkaniu i zwyczajnego gniazdka o mocy 230 V.

Nasze wymienniki mają postać pojemnika, który umożliwia magazynowanie ponad 100 litrów gorącej wody. Ich wielką zaletą jest duża powierzchnia wymiany ciepła, a w konsekwencji wyjątkowa wydajność. Co więcej, wymienniki ocieplone są pianką poliuretanową, która pozwala utrzymać temperaturę cieczy na wysokim poziomie. Dzięki obecności termy elektrycznej istnieje możliwość ocieplania wody nawet wtedy, gdy instalacja c.o. nie pracuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filter