Sprzedajemy specjalistyczne urządzenia, które skutecznie ogrzewają wodę i powietrze w budynku. W naszej firmie rozumiemy, że nieprzerwany obieg ciepłego powietrza znacznie poprawia jakość codziennego funkcjonowania w domu i pracy. Decydując się na zakup naszych pomp cyrkulacyjnych, zapewniasz sobie nieprzerwany dopływ wyżej wymienionych elementów.

Gdzie można wykorzystać nasze pompy cyrkulacyjne?

Pompy obiegowe proponowane przez InstalStrefa mają szerokie zastosowanie. Mogą zostać użyte m.in. w celu cyrkulacyjnego ogrzewania zarówno domów jednorodzinnych, jak i zakładów przemysłowych. Dzieje się tak, ponieważ są to maszyny wysokowydajne, które można wykorzystać w trybie ogrzewania podłogowego, grzejnika i stała krzywa/stała prędkość.

Warto zwrócić uwagę na wytrzymałość i żywotność naszych urządzeń. Mają solidną obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, która skutecznie chroni elementy znajdujące się we wnętrzu umożliwiające obieg wody. Do tego znajdują się w nich:

– łożyska poprzeczne,
– łożysko węglowe,
– wirnik kompozytowy z okładziną,
– ceramiczny wałek.

Części te sprawiają, że pompa obiegowa niezawodnie utrzymuje dopływ elementów. Wszystkie osoby zainteresowane wysokojakościowym sprzętem pozwalającym na utrzymanie wysokiej temperatury wody powinny zapoznać się z naszą ofertą pomp cyrkulacyjnych do domów jedno – i dwurodzinnych. Urządzenia te nieprzerwanie zapewniają przepływ ciepłej wody w mieszkaniu.

Cyrkulacja wody i powietrza w Twoim domu

Urządzenia obiegowe w naszym asortymencie są proste w obsłudze. Tryb pracy urządzenia można z łatwością zmieniać za pomocą niskonapięciowego sygnału PWM. Warto zaznaczyć, że głowica maszyny jest zintegrowana z panelem sterującym tak, że pasuje do większości kotłów dostępnych na rynku.

Wysoka wydajność naszych urządzeń możliwa jest dzięki silnikowi z magnesami trwałymi. Wszystkie elementy maszyny są ze sobą kompatybilne i współdziałają bez zarzutów w polu elektromagnetycznym. Ich praca zapewnia nieprzerwany dopływ ciepłej wody lub nagrzanego powietrza.

Filter