Sprzedajemy urządzenia przekładające się bezpośrednio na komfort życia domowników lub pracowników zakładów przemysłowych. Wiemy, że stały obieg ciepłej wody jest bardzo ważny, dlatego oferujemy wysokiej jakości pompy cyrkulacyjne.

Innowacyjna technologia, wysoka wydajność, możliwość zdalnego sterowania, szczelna kompaktowa obudowa, łatwy montaż i atrakcyjna cena – to najważniejsze zalety, jakie oferuje pompa ciepła powietrze woda Beretta. Koszt urządzenia zależy od konkretnego modelu i parametrów technicznych. Do wyboru są jednostki o różnej mocy grzewczej, poziomie ciśnienia akustycznego, klasie energetycznej i wymiarach. To wielofunkcyjny sprzęt do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej.

Niezależnie od wybranej pompy ciepła każdy model zakupiony w hurtowni InstalStrefa generuje wymierne korzyści finansowo-ekonomiczne i techniczno-technologiczne. Wśród kluczowych benefitów należy wymienić mniejsze rachunki za prąd, cichą pracę, kompatybilność z kolektorami słonecznymi oraz inteligentne sterowanie pompą.

Jak pracują nasze pompy obiegowe?

Urządzenia obiegowe w naszym asortymencie mogą zapewniać cyrkulację wody na wiele sposobów. Zaprogramowane są tak, by z działać niezawodnie w trzech trybach:

– grzania grzejnika,
– ogrzewania podłogowego,
– stałe krzywe/stała prędkość.

Bezbłędnie działanie maszyny cyrkulacyjnej jest możliwe dzięki koordynacji wszystkich jej elementów; z kolei łatwe przełączanie między trybami cyrkulacji zachodzi na drodze manipulacji sygnałem sterującym, który pozwala na płynne zawiadywanie układami elektrotechnicznymi obecnymi w urządzeniu.

Obudowa urządzeń cyrkulacyjnych

Nasze pompy obiegowe mają wytrzymałą powłokę wykonaną ze stali nierdzewnej lub powlekanego żeliwa. Użycie tych surowców sprawia, że jest ona odporna na uderzenia, pęknięcia oraz działanie wilgoci. Jednak nie tylko warstwa wierzchnia jest niepodatna na uszkodzenia mechaniczne — wewnętrzne elementy układu maszyny obiegowej również zrobione są materiałów odpornych na usterki. We wnętrzu oferowanych przez nas urządzeń cyrkulacyjnych można znaleźć m.in. wirniki kompozytowe wykonane z tego samego tworzywa co obudowa. Oprócz nich umieszczony w nich jest ceramiczny wałek niewrażliwy na wysokie temperatury.

Oprócz maszyn cyrkulacyjnych w naszym asortymencie znajdują się też wysokiej jakości pompy kondensacyjne. Nadają się do doprowadzania i wprowadzania w obieg kondensatu, który umieszczony jest poniżej poziomu kanalizacji lub nie może do niej dotrzeć ze względu na zbyt duże nachylenie terenu. Te niezawodne urządzenia najczęściej umieszczane są w kotłach kondensacyjnych lub systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych wprawiających w obieg powietrze chłodne oraz suche. Warto dodać, że dobrze pracują w styczności z kondensatem o pH obojętnym lub zasadowym, wynoszącym więcej niż 2,5.

Filter