W naszym asortymencie znajdziesz wiele urządzeń, za pomocą których ocieplisz swój dom lub mieszkanie w okresie jesienno – zimowym. Sprzedajemy wysokiej jakości kotły grzewcze kondensacyjne. Oprócz nich kupisz tu:

– kompaktowe moduły filtrujące,
– podgrzewacze przepływowe.

Nasze piece kondensacyjne na pellet mają specjalistyczne certyfikaty, w tym RANGE RATED, który świadczy o tym, że można dostosować moc maksymalną urządzenia do wymagań instalacji; odznaczają się też najwyższym stopniem zabezpieczenia przeciwporażeniowego IPX5D. W ofercie InstalStrefy są modele dwufunkcyjne oraz takie, które pozwalają na sterowanie nawet trzema obiegami grzewczymi.

Kotły grzewcze na pellet dostępne w naszej ofercie sprzedawane są w twardej, solidnej obudowie, która chroni wnętrze pieca przed usterkami. Warto wspomnieć, że w razie trudności z wyborem właściwego kotła możesz zwrócić się do naszych pracowników o pomoc. Weźmiemy pod uwagę rodzaj instalacji w Twoim mieszkaniu, jego wielkość oraz miejsce, w którym instalowane będzie urządzenie. W ten sposób wybierzemy najlepszy piec kondensacyjny.

Dlaczego warto wybrać kotły grzewcze na pellet?

Kondensacyjne kotły na pellet mają wiele zalet. Jedną z największych jest fakt, że są bardzo ekonomiczne. Ich oszczędność jest o 11% większa niż w przypadku pieców tradycyjnych. Co więcej, urządzenia na pellet są wyjątkowo proste w codziennej obsłudze. Warto zaznaczyć, że są to urządzenia bardzo ekologiczne ze względu na niską emisję spalin; co więcej, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów w trakcie pracy.

Zapłon w tego rodzaju piecach kondensacyjnych jest elektroniczny, a do tego ma jonizacyjną kontrolę płomienia. Jest to zabezpieczenie, które sprawdza obecność płomienia w palniku. W sytuacji, gdy ognia brakuje, wyłącza ono całe urządzenie i zapobiega niebezpiecznemu ulatnianiu się substancji lotnych. Co ważne, modele w naszej ofercie działają na wszystkie rodzaje gazu, a do tego mają czytelny i nowoczesny wyświetlacz LCD, za pomocą którego łatwo odczytasz informacje na temat stanu pieca.

Filter