Sprzedajemy wysokiej jakości urządzenia, za pomocą których skutecznie podwyższysz temperaturę w swoim mieszkaniu. W naszym asortymencie znajdują się grzejniki stalowe, które można umieścić w dowolnym miejscu w domu. Mają one podłączenie boczne oraz dolne. W modelach z podłączeniem dolnym stalowe rury ulokowane są na dole, w podłodze lub ścianie nad podłogą. W przypadku podłączenia bocznego rury umieszczone są w ścianie, w górnej części piecyka. Różne rozwiązania instalacyjne dostępne w naszej ofercie sprawiają, że z łatwością wybierzesz najlepszy grzejnik stalowy do swojego mieszkania. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym zespołem, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model.

Obok grzejników stalowych oraz łazienkowych sprzedajemy akcesoria niezbędne do ich obsługi, w tym:

– głowice termostatyczne
– kątowe zestawy termostatyczne.

W zestawach znajdują się zawory o normalnym przepływie z nastawą wstępną, które mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie. Za ich pomocą można odciąć dopływ ciepłego powietrza do odbiorników; pozwalają też utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniu. Z kolei dzięki elementowi nastawczemu umożliwiają wykonanie wstępnego równoważenia hydraulicznego.

Grzejniki łazienkowe

W naszym asortymencie znajdują się grzejniki łazienkowe z podłączeniem różnego rodzaju. W InstalStrefie rozumiemy, że wykonywanie wieczornych i porannych rytuałów pielęgnacyjnych jest dużo przyjemniejsze, gdy w łazience jest odpowiednio wysoka temperatura. Dlatego sprzedajemy stalowe piecyki, które bez problemu można zainstalować obok armatury.

Głowice termostatyczne znajdują się na dole piecyka łazienkowego, co znacznie ułatwia jego codzienną obsługę. Ze względu na duży rozmiar urządzenia te skutecznie ocieplą przestrzeń oraz wszystkie przedmioty znajdujące się obok piecyka. Dzięki temu wzrośnie komfort Twojego codziennego funkcjonowania w okresie jesienno – zimowym. Piecyki z podłączeniem dolnym dają Ci dodatkową przestrzeń do tego, by powiesić na nich ręczniki czy elementy odzieży.

Filter