Od prawidłowo działającej instalacji zależy codzienny komfort domowników. Nikt nie wyobraża sobie życia bez bieżącej wody – w końcu to dzięki niej możemy przygotowywać posiłki czy wykonywać czynności higieniczne. W InstalStrefie doskonale to rozumiemy, dlatego sprzedajemy zawory wodne wysokiej jakości. Z ich pomocą skutecznie odetniesz i otworzysz dopływ wody – to urządzenia niezbędne do tego, by cała instalacja funkcjonowała prawidłowo. To też zabezpieczenie przed zalaniem mieszkania – to oznacza, że dzięki nim zaoszczędzisz pieniądze, które trzeba wydać na wymianę instalacji i naprawę wyposażenia domowego.

Proponujemy naszym klientom zawory wodne mieszające, których można też użyć do instalacji grzewczych; pozwalają uzyskać odpowiednią temperaturę wody na drodze zmieszania gorącej wody z kotła i chłodnej z powrotu w odpowiednich proporcjach. Co ważne, nasze zawory są bardzo łatwe w obsłudze - mają wygodne pokrętło z ogranicznikami kąta obrotu.

Wytrzymałe części do domu i nie tylko

W sklepie internetowym InstalStrefy znajdują się też filtry wodne. Znajdziesz tu egzemplarze siatkowe, skośne. To właśnie dzięki gęstej siatce nasze filtry mogą skutecznie zatrzymywać wszelkie zanieczyszczenia stałe, w tym osad. Wykonano go ze stali nierdzewnej AISI 304, które jest wyjątkowo odporna na nacisk oraz działanie wody - decydując się na wykonane z niej filtry, możesz mieć pewność, że nie ulegną pęknięciom i innym uszkodzeniom na skutek ciśnienia, a do tego nie ulegną procesowi stopniowej degradacji na skutek przepływającej wody.

Co więcej, wykonanie ze stali sprawia, że we wnętrzu naszych części - zarówno filtrów, jak i zaworów wodnych - nie osiada biofilm, który przyczynia się do uszkodzeń po upływie czasu.

Mamy bardzo rozbudowaną ofertę armatury do mieszkań oraz placówek użytkowych - jeśli zrobisz u nas zakupy, bardzo łatwo uzyskasz wszystko, co potrzebne, żeby w Twoim domu lub miejscu pracy można było wygodnie funkcjonować. To ogromna zaleta sklepów internetowych takich jak nasz – wystarczy kilka kliknięć, żeby zdobyć wybrane produkty!

Filter