Jeśli zimna podłoga to dla Ciebie źródło dużego dyskomfortu, powinieneś wiedzieć, że na rynku istnieje wiele rozwiązań, które pomogą Ci się go pozbyć - jednym z nich jest ogrzewanie podłogowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz armaturę niezbędną do tego, by działało ono bez zarzutu i zapewniało wygodę na co dzień wszystkim domownikom.

W ofercie znajdziesz moduły mieszające, sprzęgło hydrauliczne, rury z tworzywa sztucznego czy rozdzielacze. Każda z tych części odznacza się dużą wytrzymałością - jeśli się na nie zdecydujesz, zyskasz elementy, które posłużą Ci przez długi czas. Dzięki tak dużej odporności na uszkodzenia możesz zaoszczędzić pieniądze na częstych zakupach nowych części czy naprawie ogrzewania podłogowego.

Właściwości naszych części

Dostępne tu moduły mieszające są odporne na bardzo wysokie temperatury - może ona dojść nawet do 90 stopni, a nie ulegną uszkodzeniom. To właśnie dzięki nim odpowiednio rozgrzany czynnik trafia do rozdzielacza, który rozprowadza go po całej instalacji. Warto zaznaczyć, że proponujemy moduły mieszające z zaworem hydraulicznym BPS 901 AP; utrzymują one temperaturę zasilania między 20 a 43 stopni.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze produkty?

Armatura do ogrzewania podłogowego w naszym sklepie internetowym to dobry wybór ze względu na jej dużą wytrzymałość - może być poddana intensywnej eksploatacji i pełnić swoją funkcję bez zarzutu przez długi czas. Z tego powodu doskonale nadaje się zarówno do domów jedno – i wielorodzinnych, jak i placówek użytkowych.

Z użyciem naszej armatury bardzo skutecznie je ocieplisz – ogrzewanie podłogowe sprawia, że cała posadzka staje się powierzchnią grzewczą, która równomiernie oddaje energię do otoczenia.

Co więcej, u nas z łatwością dostaniesz je do swojego domu – wystarczy kilka kliknięć, by otrzymać wysokiej jakości armaturę, która zapewni codzienny komfort Tobie lub Twoim klientom. Mamy bardzo rozbudowaną ofertę, dlatego znajdziesz tu wszystko, co potrzebne, żeby wyposażyć swój dom lub placówkę.

Filter