Jeśli zależy Ci na dobrej kondycji swojego silnika, potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - w naszym asortymencie znajduje się wysokiej jakości armatura olejowa, z której pomocą sprawisz, że Twoje urządzenia będą bardziej żywotne. Warto zaznaczyć, że sprzedajemy uniwersalny, stalowy filtr od oleju ze wspornikiem montażowym oraz zaworem zwrotnym i odcinającym. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Proponowana przez nas armatura olejowa skutecznie odfiltruje zanieczyszczenia, które mogą pojawić się we wnętrzu silnika, również na skutek spalania. Są to m.in. pyły, grzyby, drobiny piasku lub nawet bakterie. Jest to możliwe, ponieważ nasz filtr jest wyjątkowo dokładny i pozwala pozbyć się nawet bardzo drobnych zabrudzeń.

Jak jest jego budowa?

Dostępny u nas filtr do oleju ma zawór zwrotny, który sprawia, że przefiltrowany smar szybciej trafia do silnika, a z kolei brudny nie wraca do miski. Do tego ma wkład filtrujący o dużej powierzchni, który skutecznie oddziela zanieczyszczenia. Obecnie w nim zawory powodują, że jest on w stanie odsiać więcej zabrudzeń, a w efekcie być bardziej efektywnym. Do tego kontrolują przepływ smaru i sprawiają, że silnik działa prawidłowo.

Tego rodzaju armatura olejowa jest przydatna wtedy, gdy silnik pracuje z dużą prędkością obrotową, kiedy smar jest zimny i gęsty lub gdy z jakiegoś powodu filtr ulegnie zatkaniu - dzięki zaworom możliwe jest przywrócenie przepływu medium i doprowadzenie go do silnika. W takiej sytuacji szczególnie przydatny jest zawór odcinający, który odseparowuje olej od filtra i przekazuje go dalej.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz wysokojakościowej armatury olejowej o szerokim zastosowaniu, która skutecznie odfiltruje smar z zanieczyszczeń różnego rodzaju. Skutecznie pełni ona swoją funkcję nie tylko dzięki wkładowi, ale też zaworom, które umożliwiają jego sprawny przepływ przez urządzenie. Wykonana jest tworzyw odpornych na intensywną eksploatację oraz uszkodzenia mechaniczne. Jeśli jesteś nią zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą!

Filter