Gdy nadejdzie jesień, każdy z nas chce odpowiednio ogrzać swój dom tak, by czuć się w nim komfortowo. Żeby to było możliwe, potrzebujesz kaloryfera — będzie on działał tylko wtedy, kiedy zostanie prawidłowo zamontowany i złożony z części, które niezawodnie spełnią swoją funkcję. Jeśli szukasz takich produktów, dobrze trafiłeś! W naszym asortymencie znajduje się armatura grzejnikowa wysokiej jakości — dzięki niej wypełnisz swoje mieszkanie ciepłym powietrzem i zapewnisz sobie wygodę, gdy za oknem spadnie temperatura.

Armatura do grzejników dostępna w naszym sklepie internetowym sprzedawana jest pojedynczo lub w formie zestawów, w których znajdziesz wszystko, co potrzebne, żeby Twój kaloryfer działał bez zarzutu. Oferujemy części wykonane z mosiądzu, który jest odporny na korozję, a tym samym bardzo żywotny. Jeśli się na nie zdecydujesz, zyskasz produkty, które przez bardzo długi czas nie ulegną uszkodzeniom i pozwolą Ci skutecznie ogrzewać dom.

Elementy ze stali nierdzewnej

Warto zaznaczyć, że wśród dostępnej u nas armatury grzejnikowej znajdują się elastyczne przyłącza w oplocie ze stali nierdzewnej. Zapewnia on osłonę przeciwtarciową i sprawia, że te elementy są jeszcze bardziej odporne na usterki. Znajdujący się pod spodem mosiądz jest na tyle wytrzymały, że możesz poddać go ciśnieniu wynoszącemu nawet 1,2 MPa bez obaw, że pęknie, a efekcie dojdzie do wycieku.

Ogromną zaletą naszych przyłączy grzejnikowych jest też fakt, że są one odporne na skrajne warunki otoczenia. Mogą pełnić swoją funkcję zarówno w ujemnych temperaturach (-25°C), jak i bardzo wysokich (+110°C).

Z pomocą dostępnej tu armatury bez problemu zamontujesz grzejnik i będziesz go obsługiwać. Oferujemy kluczyki do zaworu odpowietrzającego, haczyki z kołkiem czy czytelne i poręczne głowice termostatyczne, z których pomocą nastawisz urządzenie na dokładnie taką temperaturę, jakiej potrzebujesz.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz części grzejnikowych, które posłużą Ci przez długi czas i zapewnią komfort podczas codziennego funkcjonowania. Zapraszamy!

Filter